FAQ

 • 1. Dla kogo przeznaczony jest portal Basket Stats?
  Praktycznie dla wszystkich sympatyków koszykówki. Przydatne informacje statystyczne i ciekawostki znajdują tutaj zwykli kibice, jak również zawodnicy, trenerzy czy nawet scouci.
 • 2. Co można znaleźć na portalu?
  W naszym portalu znajdziesz aktualne wyniki ze wszystkich meczów kategorii młodzieżowych od młodzików, po II ligę kobiet oraz III ligę męską. Oprócz samych wyników w portalu zamieszczać będziemy również analizy statystyczne poszczególnych drużyn i zawodników, a także prowadzić będziemy takie klasyfikacje jak zawodnik tygodnia, czy też zawodnik miesiąca.
 • 3. Czy korzystanie z portalu jest odpłatne?
  Nie. W chwili obecnej wszystkie treści w portalu dostępne są za darmo. Rozwojowe plany twórców portalu zakładają stworzenie kont PREMIUM związanych z odpłatnością, natomiast w chwili obecnej jest to „melodia przyszłości”.
 • 4. Czy dla korzystania w portalu konieczna jest rejestracja?
  I tak i nie. Jeśli chcesz tylko zapoznać się z wynikami poszczególnych spotkań – wystarczy, że po prostu wejdziesz na stronę portalu www.basket-stats.pl Jeśli natomiast chcesz zagłębić się w szczegółowe statystyki konkretnych meczów, czy też prześledzić poczynania danego zawodnika, konieczna jest rejestracja konta w portalu.
 • 5. Czy w portalu znajdę wyniki meczów lig młodzieżowych z całej Polski?
  Docelowo tak. W chwili obecnej z racji miejsca pochodzenia twórców portalu, znajdziesz u nas wyniki z województwa wielkopolskiego. Jednakże wraz z biegiem sezonu 2016/2017 planujemy rozszerzenie zasięgu działania naszego portalu na cały kraj.